Dzień Klubowy 22 czerwca 2017


Jak to skomentował autor zdjęć Rafał Kowalik SQ9IAB „Ot kolejny zwyczajny Dzień Klubowy”
Tym razem poprawialiśmy anteny, które z powodzeniem przetrwały dzisiejsze nawałnice. Franek SQ9FSZ otrzymał „świadectwo” uczestnictwa w zawodach Dzień Dziecka 2017 a Mariusz SP9HSQ poprawiał fabrykę Icoma 😛 . Nasz Klub odwiedził również kolega Marco IZ1BIJ 🙂 witamy 🙂

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”38″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz