Dzień Klubowy: 8 grudnia


Dzień Klubowy: 8 grudnia

 

 

Weronika i Ewa prowadzą treningowe łączności pod okiem Janka SP9BCH i Mariusza SP9HSQ.
Antoś składa swoje pierwsze układy elektroniczne.

Wszyscy czekamy na przelot ISS aby odebrać obrazki z kosmosu. Niestety, gdy Stacja była nad nami nadajnik SSTV nie pracował i nic nie odebraliśmy. 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”22″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz