Konkurs FIO rozstrzygnięty!!! Mamy grant!!


Tak jak w poprzednich latach, również i w tym roku zgłosiliśmy nasz projekt do Konkursu Grantowego na Mikro-dotacje dla Organizacji Pozarządowych, organizowany przez Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – Małopolska Lokalnie. Projekt został pozytywnie oceniony i otrzymaliśmy grant w wysokości 5.000 złotych!
Część przyznanych pieniążków już wydaliśmy na zakup nowoczesnej radiostacji Yaesu FT-8900 (w ramach budowy Zapasowej Sieci Łączności Kryzysowej) oraz na oscyloskop cyfrowy do naszego warsztatu elektronicznego dla najmłodszych. Warsztat otrzyma również proste zestawy elektroniczne do samodzielnego montażu. Pozostałe fundusze wykorzystamy na przygotowanie plakatów promujących krótkofalarstwo oraz opasek odblaskowych z logo Klubu (szukajcie ich na naszym stoisku podczas jesiennych imprez plenerowych).

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, Województwa Małopolskiego i Gminy Kraków.
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich – FIO
FIO Małopolska Lokalnie
Małopolska
Kraków PL
Biuro Inicjatyw Społecznych
#Małopolska #Kraków #FIOMałopolskaLokalnie #BiuroInicjatywSpołecznych

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”41″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz