Małopolska Noc Naukowców 2017


W miniony piątek 29 września już po raz czwarty uczestniczyliśmy w Małopolska Noc Naukowców przy Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach. W tym roku przygotowaliśmy szereg atrakcji; oprócz dobrze znanych Kącika Telegraficznego czy pokazu łączności można było spróbować swoich sił w lutowania prostych układów oraz zobaczyć jak „wygląda” nasz głos na ekranie oscyloskopu 🙂
Zainteresowanie przerosło nasze najśmielsze oczekiwania!
Chcecie zobaczyć jak było? Zapraszamy zatem do obejrzenia fotorelacji autorstwa Mariusza SP9HSQ 🙂

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”43″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz