Modernizacja Przemiennika Niepołomickiego SR9OA


Aby polepszyć łączność we wschodniej części Puszczy Niepołomickiej, dołożyliśmy jeszcze jeden kabel na wieży obserwacyjnej w Dąbrowie. Przemiennik Niepołomicki zyska dodatkową antenę kierunkową typu Yagi, poprawiającą jego czułość w terenie zalesionym. Antena zostanie podłączona do niezależnego odbiornika, dzięki czemu przemiennik będzie automatycznie wybierał i retransmitował sygnał z anteny dookólnej lub kierunkowej, w zależności od jakości odbieranej transmisji.
Dziękujemy kolegom pracującym przy układaniu kabla: Mariuszowi SP9HSQ, Andrzejowi SQ9MUP, Rafałowi SQ9IAB Łukaszowi SQ9NKH, Piotrkowi SP9PAP, Robertowi SP9RS, Frankowi SQ9FSZ i Bartkowi 

Nasze działania w ramach budowy Zapasowej Sieci Łączności Kryzysowej są możliwe dzięki wsparciu Nadleśnictwo Niepołomice, Lasy Państwoweoraz Miasto i Gmina Niepołomice – dziękujemy!

,

Dodaj komentarz