Opłatek w Tenczynie 28/01/2017


28 stycznia w Tenczynie odbyło się coroczne spotkanie opłatkowe krótkofalowców. Nie zabrakło na nim przedstawicieli SP9MOA w składzie Michał SQ9ZAY, Mariusz SP9HSQ, Andrzej SQ9MUP i Rafał SQ9IAB. Relację filmową z tego wydarzenia można zobaczyć na filmie kolegów z Krakowsko-Podhalańskiej Grupy Krótkofalowców:

Galeria autorstwa Michała SQ9ZAY dostępna poniżej 🙂

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”25″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”0″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz