Prezes PZK Waldemar Sznajder 3Z6AEF z wizytą w SP9MOA


Dzień Klubowy 10 sierpnia był dla nas szczególny, a to za sprawą prezesa PZK Waldemara Sznajdera 3Z6AEF, który wraz z kolegami Maćkiem SP9MRN, Jurkiem SQ6BBA oraz Szymonem SQ9ZAQ odwiedził naszą siedzibę.
Bardzo serdecznie dziękujemy za upominki i dobre słowa, które napędzają nas do dalszej pracy!!!

foto: Rafał Kowalik SQ9IAB

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”40″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

,

Dodaj komentarz