SP9MOA na spotkaniu ŁOŚ 2016


Tradycyjnie w ostatni pełny weekend maja odbyło się spotkanie na styku trzech okręgów. Tegoroczny ŁOŚ przypadł na weekend 27-29 maja. Nie mogło na nim zabraknąć ekipy SP9MOA. Tym razem Klub reprezentowali koledzy Andrzej SQ9MUP, Mariusz SP9HSQ, Michał SQ9ZAY, Sławek SQ9SQP oraz Tomek SQ9SPR wraz z narzeczoną :P.

Nasza baza znajdowała się w „alei giełdowej”, gdzie Andrzej SQ9MUP z powodzeniem wyprzedawał swoje urządzenia, aby zrobić miejsce w samochodzie na rzeczy, które my co chwilę donosiliśmy z innych stoisk.

Zaszczycił nas swoją obecnością nowo wybrany prezes PZK Waldemar Sznajder 3Z6AEF, któremu pogratulowaliśmy wyboru życząc wytrwałości i cierpliwości. Obiecał nas odwiedzić w najbliższym czasie 🙂

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Mariusza SP9HSQ

Foto_02

Foto_05

Foto_07

Foto_08

Foto_09

Foto_10

Foto_13

Foto_14

Foto_17

Foto_19

Foto_21

Foto_22

Foto_23a

Foto_24

Zapraszamy również do obejrzenia dwóch filmów powstałych na tę okoliczność 🙂

,

Dodaj komentarz