SP9MOA w Radiu Kraków


18 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Krótkofalowca. Z tej okazji delegacja w składzie Michał SQ9ZAY oraz Mariusz SP9HSQ mieli przyjemność  wystąpić w audycji „przed Hejnałem”, prowadzonej przez Anne Piekarczyk i Grzegorza Bernasika. A to, o czym rozmawialiśmy można usłyszeć na poniższym filmie 🙂

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”31″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

,

Dodaj komentarz