SP9MOA w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego


W piątek, 3 marca Niepołomicki Klub Krótkofalowców gościł w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. W ramach święta patrona na dzieciaki czekało wiele atrakcji. Jedną z nich była właśnie Stacja SP9MOA. Młodzież mogła zobaczyć urządzenia do prowadzenia łączności na KF i UKF, sprawdzić się w kąciku telegraficznym oraz posłuchać wykładu czym jest krótkofalarstwo. Stacja cieszyła się zainteresowaniem, co każe nam pojawiać się tam częściej

Foto: Patryk SQ9O

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”28″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″] 

,

Dodaj komentarz