Walne Zebranie Członków – 23.02.2017


23 lutego podczas Dnia Klubowego odbyło się Zebranie Członków Niepołomickiego Klubu Krótkofalowców. Miało ono charakter sprawozdawczy.
Prezes Michał SQ9ZAY po przywitaniu zebranych przedstawił sprawozdanie merytoryczne z ubiegłorocznej działalności Klubu. Następnie głos zabrał sekretarz Mariusz SP9HSQ, który przedłożył zebranym sprawozdanie finansowe. Po tym wszystkim wypowiedział się przewodniczący Komisji Rewizyjnej Janek SP9BCH, który w swoim sprawozdaniu pozytywnie ocenił działalność zarządu wnioskując o udzielenie absolutorium Zarządowi. Walne Zebranie Członków jednogłośnie udzieliło absolutorium Zarządowi Niepołomickiego Klubu Krótkofalowców
Podczas zebrania była okazja do merytorycznej dyskusji, pojawiło się kilka wniosków i sugestii co można robić lepiej. Nadane zostało również jedno Honorowe Członkostwo 🙂 ale dla kogo to zdradzimy w najbliższym czasie 🙂
Pełne sprawozdanie ukaże się na naszej stronie internetowej

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”27″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz