Anteny do łączności satelitarnych zamontowane!!


Udało się!!
Zastanawialiście się co od jakiegoś czasu robi przy planetarium kawałek słupa? Teraz już wszystko jasne!! Podczas ostatniego Dnia Klubowego po wielu miesiącach przygotowań spoczęła na nim tymczasowo instalacja antenowa do łączności satelitarnych.
Ten zespół anten sterowany rotorem otwiera przed nami wiele nowych możliwości i z pewnością wzbogaci nasze zajęcia.
Jak to działa?? Możecie zobaczyć klikając w ten link https://youtu.be/jw4nRk6LFok

Foto: SP9MTJ, SP9HSQ, SQ9ZAY

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”32″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz