Dr inż. Ryszard Dulski Honorowym Członkiem SP9MOA!!!


Miło nam poinformować, że w dniu 23 lutego 2017r. Walne Zebranie Członków SP9MOA jednogłośnie przegłosowało uchwałę o przyznaniu Honorowego Członkowstwa Klubu Panu dr inż. Ryszardowi Dulskiemu; elektronikowi, pasjonatowi radia, a w przeszłości m.in. Szefowi Służby Łączności GOPR. Nieocenionemu przyjacielowi Klubu, który od samego początku wspiera nasze działania głównie poprzez pomoc merytoryczną jak i rzeczową udostępniając nam swoje zbiory na wystawy w trakcie naszych pokazów. W dniu wczorajszym mieliśmy przyjemność wręczyć Panu Ryszardowi skromny upominek w postaci tabliczki z treścią uchwały, która wyraża naszą wdzięczność za dotychczasową pomoc. Możemy powiedzieć, że i przy tej okazji otrzymaliśmy garść wskazówek technicznych, które z pewnością wykorzystamy w kolejnych projektach.

,

Dodaj komentarz