HF26DN z okazji 26 Dni Niepołomic


W dniach od 2 do 4 czerwca w eterze pracowała stacja HF26DN z okazji 26 Dni Niepołomic. 

Zostało przeprowadzonych 152 QSO z 21 krajami m.in. z Czech, Litwy, Słowacji, Białorusi, Węgier, Chorwacji, Niemiec, Rosji, Serbii, Bułgarii czy Francji.
Logbook dostępny pod adresem: http://sp9moa.moa.edu.pl/hf26dn/

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”37″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

 

,

Dodaj komentarz