Noc Naukowców 2014


26 września 2014 roku wzięliśmy udział w Małopolskiej Nocy Naukowców, która odbyła się Młodzieżowym Obserwatorium Astronomicznym w Niepołomicach. Jednocześnie była to oficjalna inauguracja pracy naszej klubowej stacji.

Odwiedzający Obserwatorium mogli zobaczyć (i usłyszeć) jak przeprowadza się łączności krótkofalarskie, którymi zajmowali się Mariusz SP9HSQ oraz Patryk SQ9OZG, zapoznać się z łącznościami cyfrowymi z użyciem komputera oraz obejrzeć radia i anteny. W trakcie trwania imprezy prezentację „Zostań krótkofalowcem” wygłosił prezes klubu Michał SQ9ZAY.
Serdeczne podziękowania za wkład wysiłek w organizację stanowiska podczas Nocy Naukowców należą się klubowiczom: Jankowi SP9BCH, Mariuszowi SP9HSQ, Patrykowi, SQ9OZG, Andrzejowi SQ9MUP, Sławkowi SQ9SXP i Michałowi SQ9ZAY.

 

02_NN_IMGP2405

03_NN_IMGP2406

04_NN_IMGP2407

,

Dodaj komentarz