Opłatek w Tenczynie


 

W dniu 17 stycznia 2015 r. w Tenczynie odbyło się XXI Spotkanie Opłatkowe, na którym nie zabrakło delegacji Niepołomickiego Klubu Krótkofalowców w składzie Michał SQ9ZAY, Mariusz SP9HSQ, Andrzej SQ9MUP oraz Sławek SQ9SXP. Wszystkich przybyłych powitał Brat Tadeusz SP9XWY. Po przełamaniu się opłatkiem i złożeniu życzeń na Nowy Rok 2015 odbyła się prezentacja dotycząca emisji cyfrowych: JT65 oraz D-stara. Następnie zebrani posłuchali ludowego zespołu muzycznego by potem udać się na tradycyjne pamiątkowe zdjęcie. O godz. 13.00 została odprawiona Msza Św. koncelebrowana przez Księży Krótkofalowców:Brata Tadeusza SP9XWY, Ks.Szczepana SP9VRJ oraz Ks. Andrzeja SQ9DIC. Potem mieliśmy możliwość zjeść pyszny bigos i wspaniałe ciasto w refektarzu Zakonu.

DSC_4687

,

Dodaj komentarz