Podsumowanie III Ćwiczeń Łączności Kryzysowej – 15.12.2016


Podczas Dnia Klubowego 15 grudnia odbyło się podsumowanie III Ćwiczeń Łączności Kryzysowej, które przeprowadziliśmy w listopadzie na terenie Miasto i Gmina Niepołomice. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Pan Burmistrz Roman Ptak, Pan Komendant Komisariatu Policji w Niepołomicach Tomasz Joniec, przedstawiciel Straży Miejskiej, dyrektor Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach Pan Dominik Pasternak, wieloletni szef łączności GOPR Pan dr Ryszard Dulski, prezes klubu SP EmCom Michał Wilczyński SP9XWM, przedstawiciele Szczepu „Puszcza” oraz oczywiście Klubowicze.
Podsumowanie rozpoczęło się prezentacją Mariusza SP9HSQ (koordynatora ćwiczeń), który wyjaśnił zebranym cel, założenia oraz przebieg ćwiczeń (prezentacja foto na zdjęciach), Następnie wyświetlony został film (https://www.youtube.com/watch?v=cotdcngLKXg) pokazujący pracę poszczególnych posterunków, patroli oraz stacji w budynkach użyteczności publicznej (OSP, Policja, Klub SP9MOA). Na końcu głos zabrał prezes SP EmCom Michał Wilczyński SP9XWM, który w kilku słowach przedstawił idee Amatorskich Sieci Łączności Kryzysowej.

Bardzo serdecznie dziękujemy za obecność na naszym wczorajszym spotkaniu, szczególnie władz gminy oraz przedstawicieli służb. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie się układać w dalszym ciągu tak dobrze jak dotychczas.

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”21″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz