Reprezentacja SP9MOA na kontakcie ARISS we Wrocławiu


25 listopada załoga SP9MOA w składzie Michał SQ9ZAY, Mariusz SP9HSQ i Andrzej SQ9MUP uczestniczyła w niezwykłym wydarzeniu.  Działo się tego dnia! A to za sprawą ARISS w Salezie, który mieliśmy przyjemność obejrzeć na żywo w Liceum Salezjańskim we Wrocławiu. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, które motywuje nas do działania jeszcze bardziej. Dziękujemy p. Annie Bukiewicz-Szul za zaproszenie!
Jesteście ciekawi jak było??  Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz galerii z tego wydarzenia!!

 

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”19″ exclusions=”344,345,348″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

,

Dodaj komentarz