SP9MOA w Zespole Szkół im. Ojca Świętego


6 kwietnia w ramach dnia klubowego ekipa SP9MOA miała przyjemność gościć w murach Zespół Szkół im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Niepołomicach w czasie trwającego tam Dnia Otwartego.

Dzień wcześniej na terenie szkoły zawisły anteny:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”29″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”120″ thumbnail_height=”90″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”50″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]Nasza aktywność polegała przede wszystkim na zaprezentowaniu urządzeń radiowych. Nie zabrakło tradycyjnego Kącika Telegraficznego, gdzie można było spróbować swoich sił w alfabecie Morse’a. 

 

Dziękujemy za zaproszenie!!!

,

Dodaj komentarz